Titles you rated
Ode to My FatherRated ★ 4.0
ControllerRated ★ 3.0
Born To SingRated ★ 2.5- PapaRated ★ 3.0
Miss ConspiratorRated ★ 2.5
The Three MusketeersRated ★ 3.0
A Company ManRated ★ 2.0
R2B: Return to BaseRated ★ 2.5
The ScentRated ★ 2.5
OblivionRated ★ 3.5
HowlingRated ★ 2.5
Venus TalkRated ★ 2.5
LucyRated ★ 3.0
Before SunsetRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
Runway CopRated ★ 2.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.0
Easy ARated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
Legally BlondeRated ★ 3.0