Series
Ratings
52
Come Back AliveRated ★ 2.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Songgot: The PiercerRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
HeroesRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.0- Ladies of the PalaceRated ★ 3.0
GourmetRated ★ 2.0
SpartacusRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Twenty AgainRated ★ 3.5
Prison Break Season 4Rated ★ 3.0- Nine Tailed FoxRated ★ 3.0
Prison Break Season 3Rated ★ 4.0
Prison Break Season 2Rated ★ 4.0