Titles you rated
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 2.5
SpeedRated ★ 3.0
The GodfatherRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 5.0
The Fast and the FuriousRated ★ 4.0
BladeRated ★ 3.0
Ninja ScrollRated ★ 3.0
PlatoonRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 3.0
Tai-Chi MasterRated ★ 4.0
BeatRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
Lethal WeaponRated ★ 3.0
The Italian JobRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.0
Enemy of the StateRated ★ 4.0
Samurai X: Trust & Betrayal (Rurouni Kenshin)Rated ★ 4.0
ShrekRated ★ 5.0
Police StoryRated ★ 3.0