Titles you rated
Generation KillRated ★ 4.5
Succession Season 4Rated ★ 4.0
Succession Season 3Rated ★ 4.0
Succession Season 2Rated ★ 4.0
SuccessionRated ★ 4.0- 大军师司马懿之军师联盟Rated ★ 4.0
Ayakashi: Samurai Horror TalesRated ★ 3.0
MononokeRated ★ 3.5- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
The Last DanceRated ★ 3.0
Twin PeaksRated ★ 3.0
The Beatles: Get BackRated ★ 3.0
His and Her CircumstancesRated ★ 3.5
Twin PeaksRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam: The Witch from MercuryRated ★ 3.0
Skip and LoaferRated ★ 5.0
Severance Season 1Rated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5