Titles you rated
High KickRated ★ 5.0
The K2Rated ★ 3.5
Wild RomanceRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.0
Something in the RainRated ★ 3.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Personal TasteRated ★ 4.5
Crash Landing on YouRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Memories of the AlhambraRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5