Series
Ratings
17
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Producing NobutaRated ★ 3.5
SuitsRated ★ 4.5
Legal HighRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
GTO: Great Teacher Onizuka Season 1Rated ★ 4.0- Double Face: Gisou Keisatsu-henRated ★ 4.0
WATER BOYSRated ★ 4.5
ShooterRated ★ 4.5
ShooterRated ★ 4.5
ShooterRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5