Titles you rated
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
The PriestsRated ★ 3.0
ChappieRated ★ 2.5
The Sixth SenseRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 4.5
Spider-ManRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 2.5
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 4.5
12 Years a SlaveRated ★ 4.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.0
Searching for Sugar ManRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 2.5
The Grand HeistRated ★ 2.0
The ThroneRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 2.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0