Titles you rated
AnacondaRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
My BrotherRated ★ 4.0
The HostRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Alien³Rated ★ 5.0
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 4.0
Underworld: EvolutionRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
UnderworldRated ★ 5.0
HulkRated ★ 5.0
Sex Is ZeroRated ★ 5.0
ShooterRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
Ghost HouseRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 4.0