Movies
Ratings
215
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Happy Death Day 2URated ★ 1.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
Door LockRated ★ 2.0
JigsawRated ★ 2.5
A Quiet PlaceRated ★ 2.0
1922Rated ★ 1.0
Isn't It RomanticRated ★ 2.5
The HuntRated ★ 0.5
The King's Case NoteRated ★ 1.5
The Sheriff In TownRated ★ 3.0- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.0
YongsoonRated ★ 1.5
The ChaseRated ★ 2.0
Justice LeagueRated ★ 2.5
ResistanceRated ★ 4.0
Pokemon Detective PikachuRated ★ 2.0
The ConjuringRated ★ 2.0
The Conjuring 2Rated ★ 4.0
Annabelle Comes HomeRated ★ 3.0