Movies
Ratings
896
Beauty WaterRated ★ 2.0
Be with YouRated ★ 3.5
The RoadRated ★ 2.0
ArrivalRated ★ 3.0
Act of ValorRated ★ 3.0
FuryRated ★ 1.5
Keys to the HeartRated ★ 2.5
Incredibles 2Rated ★ 4.0
Twelve MonkeysRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 3.5
The DepartedRated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 4.5
GoodFellasRated ★ 3.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.5
Seven PsychopathsRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 1.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 2.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 2.5