Movies
Ratings
564
Finding NemoRated ★ 4.5
A Man Who Was SupermanRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
Cool RunningsRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 0.5
AssassinationRated ★ 4.5
FuryRated ★ 4.0
Tabloid TruthRated ★ 3.0
DuelistRated ★ 4.0
Meet the ParentsRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 1.5
OblivionRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 3.5
SpyRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 4.0
Saw IIRated ★ 3.5
Meet the In-LawsRated ★ 3.5
The Boat That RockedRated ★ 4.5