Titles you rated
Kamome DinerRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
50 First DatesRated ★ 5.0
UpRated ★ 4.5
The Brand New TestamentRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 3.0
GravityRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
The OthersRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Still AliceRated ★ 4.5- BlackRated ★ 4.5