Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5- 데스노트Rated ★ 4.0
- 데스노트Rated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Fated to Love YouRated ★ 3.5
Sunderland Til I DieRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.0- Future BoyRated ★ 4.5
Legend of the PatriotsRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.0
New HeartRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 2.0
Bridal MaskRated ★ 3.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 2.5