Titles you rated
Galaxy QuestRated ★ 4.0
Journey to the West: Conquering the DemonsRated ★ 4.0
JuniorRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Eden of the East Movie I: The King of EdenRated ★ 5.0
A Better TomorrowRated ★ 4.0
BraveheartRated ★ 4.0
Dante's PeakRated ★ 5.0
The Wizard of OzRated ★ 4.0
Ghost in the Shell 2: InnocenceRated ★ 5.0
Children of HeavenRated ★ 5.0
Master and Commander: The Far Side of the WorldRated ★ 5.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 5.0
The Towering InfernoRated ★ 4.0
The Fast and the FuriousRated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 3.0
The PatriotRated ★ 4.0
AkiraRated ★ 4.0
Rush Hour 3Rated ★ 4.0
AladdinRated ★ 5.0