Movies
Ratings
253
BugoniaRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Dan Da Dan: Evil EyeRated ★ 4.0
MetropolisRated ★ 2.5
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
The MaskRated ★ 4.5
BarbieRated ★ 3.5
Isn't It RomanticRated ★ 3.0
Despicable Me 3Rated ★ 4.5
Battleship PotemkinRated ★ 2.5
Sing 2Rated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
Despicable Me 2Rated ★ 4.5
MinionsRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5