Titles you rated
- IljimaeRated ★ 1.0
- YamangRated ★ 1.0
- The Blue SkyRated ★ 0.5
- The Brothers' RiverRated ★ 4.0
- ModelRated ★ 3.5
- CrystalRated ★ 1.0
- School Season 1Rated ★ 1.0
- YeoninRated ★ 1.0
Say You Love MeRated ★ 0.5- Working MomRated ★ 0.5
Royal FamilyRated ★ 3.5
My Lover, Madame ButterflyRated ★ 1.0
Your Neighbor's WifeRated ★ 1.0
Secret HealerRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 0.5
Jang Hee BinRated ★ 3.5- YaksokRated ★ 0.5
- JealousyRated ★ 4.0
- Stormy SeasonRated ★ 4.0
- Roses and Bean SproutRated ★ 4.0