Series
Ratings
57
Heesu in Class 2Rated ★ 4.0- Love in the Big CityRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5- MonsterRated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 5.0
Baby ReindeerRated ★ 4.5
Castaway DivaRated ★ 5.0
Beef Season 1Rated ★ 5.0
AnnaRated ★ 5.0
Emily in ParisRated ★ 5.0
Emily in ParisRated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 5.0
WandaVisionRated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.5
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
Youth of MayRated ★ 5.0
MineRated ★ 4.5
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 5.0
ExtracurricularRated ★ 5.0