Titles you rated
LoganRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 4.0
CJ7Rated ★ 4.0
SecretRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Into the StormRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 5.0
MadagascarRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0
Thirteen GhostsRated ★ 2.5