Titles you rated
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 1.5
I Can SpeakRated ★ 3.5
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 3.0
SecretRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 4.0
My Annoying BrotherRated ★ 3.5- The WickedRated ★ 1.5
Little WomenRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.5
HelplessRated ★ 3.5
On the LineRated ★ 3.0