Titles you rated
IRISRated ★ 3.0
Kim's ConvenienceRated ★ 2.5
Cells at Work!Rated ★ 3.5
Tokyo GhoulRated ★ 1.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Pop Team EpicRated ★ 2.5
Love NaggersRated ★ 3.0
Love NaggersRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Hyori's Bed and Breakfast 2Rated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.0
Shin AtashinchiRated ★ 4.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
Welcome, First Time in Korea? Season 2Rated ★ 2.0
The SimpsonsRated ★ 4.0