Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 3.0
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
FrankensteinRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 2.0
Love UntangledRated ★ 3.0
Pretty CrazyRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Hi.5Rated ★ 2.5
Step UpRated ★ 3.0
The Old Guard 2Rated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Conjuring 2Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Hitman 2Rated ★ 1.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
Persian LessonsRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 3.5
Blue StreakRated ★ 2.0