Titles you rated
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
The First FrostRated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5- Zombieverse Season 2Rated ★ 3.0
Baby ReindeerRated ★ 3.5
Alchemy of SoulsRated ★ 3.5- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 5.0
ConnectionRated ★ 4.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 3.0
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 3.5
High School Mystery ClubRated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 4.0
Zombieverse Season 1Rated ★ 2.0
Agents of MysteryRated ★ 2.5
My Perfect StrangerRated ★ 4.0
Hidden LoveRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 3.5
Pyramid GameRated ★ 3.5
Lighter and PrincessRated ★ 2.5
One DayRated ★ 3.5