Titles you rated
- Kian's Bizarre B&BRated ★ 4.0
The TyrantRated ★ 3.5
Into the NightRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 2.0
Slam DunkRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0