Movies
Ratings
487
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
The WailingRated ★ 4.0
VenomRated ★ 2.5
Wonder WomanRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
LavaRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.0
Pitch PerfectRated ★ 4.5
The Secret Life of PetsRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 4.0
The Good DinosaurRated ★ 3.0
Ender's GameRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
RoboCopRated ★ 2.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5