Movies
Ratings
148
21Rated ★ 3.5
The Fifth ElementRated ★ 4.0
HysteriaRated ★ 3.5
Upside DownRated ★ 3.0
PhiladelphiaRated ★ 3.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 4.5
Margin CallRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5
My Scary GirlRated ★ 3.5
QuickRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
What Women WantRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.0
The Ugly TruthRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 3.5
Gloomy SundayRated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.0
The ReaderRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5