Titles you rated
DunkirkRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 4.5
The MistRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
28 Weeks LaterRated ★ 2.0
Inside OutRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Straight Outta ComptonRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 4.5
WarcraftRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.0