Movies
Ratings
1068
HERORated ★ 3.5
Bungo Stray Dogs: Dead AppleRated ★ 4.0
A Single RiderRated ★ 3.0
The Boy and the BeastRated ★ 3.5
The InternRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 3.0
JackieRated ★ 3.5
NarratageRated ★ 2.0
Girl in the Sunny PlaceRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
13 Going on 30Rated ★ 2.0
ObsessedRated ★ 1.0
Little ForestRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.0
Last VegasRated ★ 2.5
Egon Schiele: Death and the MaidenRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0