Series
Ratings
407- Mi wo Tsukushi RyourichoRated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5
Legal HighRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
The SopranosRated ★ 5.0
Conan, the Boy in FutureRated ★ 5.0
Gilmore GirlsRated ★ 4.0- Mama Loves the Poyopoyo-SaurusRated ★ 4.0
- Gokusen SpecialRated ★ 4.0
Natsume Yujin-cho RokuRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Friends Season 4Rated ★ 5.0
Late Night RestaurantRated ★ 5.0
The SopranosRated ★ 5.0- CarruselRated ★ 5.0
The Story of Yamada TaroRated ★ 4.0- Kaibutsu-kunRated ★ 3.0