Titles you rated
- Fairy and SwindlerRated ★ 2.5
- The Tale of Janghwa and HongryeonRated ★ 2.5
Say You Love MeRated ★ 3.5
Guardian AngelRated ★ 2.5
My Lover, Madame ButterflyRated ★ 2.5- Foolish PrincesRated ★ 4.0
Golden RainbowRated ★ 2.5
Yellow HandkerchiefRated ★ 3.0- JoeunsaramRated ★ 3.0
The King’s WomanRated ★ 3.5
Cheongdam-dong ScandalRated ★ 3.0- Sun Hee and Jin HeeRated ★ 3.0
- My Lovely FamilyRated ★ 3.0
Goodbye SoloRated ★ 3.0
Into the SunRated ★ 3.0
Princess LuluRated ★ 3.0
Queen of AhyunRated ★ 3.0
Pure in HeartRated ★ 4.0
Flower Grandpa Investigation UnitRated ★ 4.0
Bad FamilyRated ★ 3.5