Titles you rated
Don JonRated ★ 1.5
Mr. Magorium's Wonder EmporiumRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
Sarah's KeyRated ★ 4.0
Melinda and MelindaRated ★ 4.0
SidewallsRated ★ 4.0
Whatever WorksRated ★ 5.0
Blue JasmineRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 3.0
Camille ClaudelRated ★ 4.0
The MasterRated ★ 3.0
EdenRated ★ 2.0
World War ZRated ★ 4.0
MontageRated ★ 3.0
127 HoursRated ★ 5.0
Rent-a-CatRated ★ 3.0
Shall We Dance?Rated ★ 4.0
Reality BitesRated ★ 4.0
Bread of HappinessRated ★ 3.0