Series
Ratings
20
Killing EveRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Semantic ErrorRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 2.5
Extraordinary YouRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
The RebelRated ★ 0.5
Secret LoveRated ★ 3.0
Skam France Season 1Rated ★ 4.0
Skam France Season 2Rated ★ 4.5
Skam France Season 3Rated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0