Titles you rated
- PilotRated ★ 1.5
Voice of a MurdererRated ★ 1.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
One Million Yen GirlRated ★ 3.0
Bicentennial ManRated ★ 3.0
StageFright: AquariusRated ★ 3.5
It's a Beautiful DayRated ★ 2.5
Perfect BlueRated ★ 2.0
My Best Friend's WeddingRated ★ 2.0
Final Destination 5Rated ★ 3.0
ChicagoRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Operation Golden SpyRated ★ 2.5
The Cleaning LadyRated ★ 1.5
No Longer HeroineRated ★ 1.0
Crayon Shin-chan: My Moving Story! Cactus Large Attack!Rated ★ 2.0
The BoyRated ★ 2.0
High TensionRated ★ 2.0
The InnocentRated ★ 0.5
Noroi: The CurseRated ★ 3.5