Series
Ratings
38
UnnaturalRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Weakest BeastRated ★ 2.0
Long VacationRated ★ 5.0
Good Morning CallRated ★ 1.5
If My Favorite Pop Idol Made it to the Budokan, I Would DieRated ★ 4.5- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5- 꿈빛 파티시엘Rated ★ 4.0
Silver SpoonRated ★ 3.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
WakakozakeRated ★ 4.5
Ghost StoriesRated ★ 3.5- 괴담 레스토랑Rated ★ 3.0