Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 5.0
FridaRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 1.0
A Melody to RememberRated ★ 3.0
The Peanuts MovieRated ★ 2.0
Blue ValentineRated ★ 3.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 2.5
Jurassic WorldRated ★ 3.5
The Classified FileRated ★ 3.5
High School Musical 2Rated ★ 4.0
17 AgainRated ★ 5.0
Freaky FridayRated ★ 4.0
The Lizzie McGuire MovieRated ★ 4.5
Mean GirlsRated ★ 5.0
The Princess and the FrogRated ★ 2.5
Cinderella III: A Twist in TimeRated ★ 4.0
CinderellaRated ★ 4.0