Series
Ratings
228
Tokyo SeimenjoRated ★ 2.5
No, Thank YouRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 4.0
The PenthouseRated ★ 3.5
The PenthouseRated ★ 4.0- KakeguruiRated ★ 3.5
Coffee & VanillaRated ★ 2.5
The Public EnemyRated ★ 3.5
My Dangerous WifeRated ★ 3.5
My Housekeeper Nagisa-sanRated ★ 3.5
From Five To NineRated ★ 3.0- ウチの夫は仕事ができないRated ★ 3.5
- Angel's KissRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho RokuRated ★ 5.0
Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
Our Gap SoonRated ★ 3.0
First Love AgainRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0