Movies
Ratings
733
FallRated ★ 3.0
A Few Good MenRated ★ 4.0
ApocalyptoRated ★ 3.5
ContactRated ★ 3.5
Curse of the Golden FlowerRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 4.5
Mutt BoyRated ★ 3.5
Porco RossoRated ★ 4.0
Between Love and HateRated ★ 3.5
The Gingko BedRated ★ 3.0
Shall We Dance?Rated ★ 4.5
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 3.5
Battle RoyaleRated ★ 2.5
Bad GuyRated ★ 2.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 2.5
Like Father, Like SonRated ★ 3.5
MoonlightRated ★ 3.5
InsomniaRated ★ 3.0
CloserRated ★ 3.0
Being John MalkovichRated ★ 4.0