Titles you rated
Baby ReindeerRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
Money HeistRated ★ 4.5
Money Heist season 3Rated ★ 4.5
Money Heist season 2Rated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
KingdomRated ★ 3.5
MessiahRated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 3.5
Anne with an ERated ★ 3.5
Anne with an ERated ★ 3.5