Titles you rated
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 1.5
Life of PiRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
HerRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 3.0
Cinema ParadisoRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 5.0
The City of ViolenceRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
The Big SwindleRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 1.0