Movies
Ratings
214 The Shape of WaterRated ★ 4.0 The Shape of WaterRated ★ 4.0
 OfficeRated ★ 3.0 OfficeRated ★ 3.0
 Deliver Us From EvilRated ★ 2.0 Deliver Us From EvilRated ★ 2.0
 BumblebeeRated ★ 4.5 BumblebeeRated ★ 4.5
 The Kissing BoothRated ★ 3.0 The Kissing BoothRated ★ 3.0
 MaggieRated ★ 4.0 MaggieRated ★ 4.0
 Hitman: Agent JunRated ★ 3.0 Hitman: Agent JunRated ★ 3.0
 PeninsulaRated ★ 3.5 PeninsulaRated ★ 3.5
 The Odd Family: Zombie On SaleRated ★ 3.0 The Odd Family: Zombie On SaleRated ★ 3.0
 Honest CandidateRated ★ 4.0 Honest CandidateRated ★ 4.0
 Angel Has FallenRated ★ 2.0 Angel Has FallenRated ★ 2.0
 Sorry We Missed YouRated ★ 4.0 Sorry We Missed YouRated ★ 4.0
 The InternRated ★ 3.5 The InternRated ★ 3.5
 AshfallRated ★ 1.5 AshfallRated ★ 1.5
 Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0 Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
 The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0 The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
 The Man Standing NextRated ★ 3.0 The Man Standing NextRated ★ 3.0
 Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0 Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
 CocoRated ★ 4.0 CocoRated ★ 4.0
 Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 4.0 Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 4.0