Movies
Ratings
285
ExitRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
21Rated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 3.0
Letters to JulietRated ★ 3.0
A Cinderella StoryRated ★ 5.0
The Princess DiariesRated ★ 3.0
Beethoven's 2ndRated ★ 3.0
Big Momma's HouseRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
AbductionRated ★ 3.0
The Phantom of the OperaRated ★ 2.0
SnowpiercerRated ★ 4.0