Series
Ratings
134
Sweet and Sour ChickenRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
All InRated ★ 3.0
The Story of Yamada TaroRated ★ 3.5- 마이 걸Rated ★ 3.5
- 魔王Rated ★ 4.0
Ties of Shooting StarsRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Tree of HeavenRated ★ 2.5
My GirlRated ★ 3.0
The Vineyard ManRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 3.0
LuciferRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 3.0
Waiting for LoveRated ★ 3.5
Hwang Jin YiRated ★ 2.5
Something Happened in BaliRated ★ 3.0
Temptation of an AngelRated ★ 2.0
IljimaeRated ★ 4.0