Titles you rated
The Night OwlRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
The Chef of South PolarRated ★ 3.5
Cars 3Rated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 2.0
Hitman: Agent JunRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.5
The Iron GiantRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Digimon Adventure: Last Evolution KizunaRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
The Polar ExpressRated ★ 3.0
ContactRated ★ 4.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 3.5
The Little MermaidRated ★ 4.0
KlausRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5