Movies
Ratings
70
8 SuspectsRated ★ 5.0- Cafe MidnightRated ★ 0.5
Nike's Big BetRated ★ 5.0
Good PersonRated ★ 5.0
The SlugRated ★ 5.0
New Year BluesRated ★ 5.0
JoséeRated ★ 5.0
Mourning GraveRated ★ 5.0- 12 Deep Red NightsRated ★ 5.0
The DMZRated ★ 5.0- A MomentRated ★ 5.0
- DriverRated ★ 4.5
- Russian RouletteRated ★ 5.0
FunhouseRated ★ 1.0
SecretaryRated ★ 5.0
NightscapeRated ★ 5.0
Wol-ha: Very Bad Moon RisingRated ★ 5.0- Blood SakuraRated ★ 5.0
Evil Empire: Friday the 13th Chapter 2Rated ★ 5.0
Flying ColorsRated ★ 5.0