Titles you rated
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Shin AtashinchiRated ★ 5.0
My FamilyRated ★ 5.0
Mr. OsomatsuRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
We Bare Bears Season 1Rated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 4.5
Adventure TimeRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 4.5
Adventure TimeRated ★ 4.5