Movies
Ratings
204
MicrohabitatRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.5
The Accidental DetectiveRated ★ 2.5
August RushRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
TraffickersRated ★ 2.5
Miss SloaneRated ★ 4.0
Set Me FreeRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
Don't BreatheRated ★ 2.5
Fourth PlaceRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.0
OblivionRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 4.5
Anarchist from ColonyRated ★ 3.0