Movies
Ratings
23
New WorldRated ★ 5.0
SplitRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Sex and the CityRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 4.5
Rules of DatingRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 2.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0