Movies
Ratings
302
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
MissingRated ★ 2.5- The Red ViolinRated ★ 3.5
EraserRated ★ 3.0
AvalonRated ★ 3.5
Gantz: Perfect AnswerRated ★ 3.0
HellraiserRated ★ 3.0
Hostel: Part IIRated ★ 3.0
The Senior ClassRated ★ 3.0
Final Fantasy VII: Advent ChildrenRated ★ 3.5
[REC]²Rated ★ 4.0
Final Flight of the OsirisRated ★ 3.5
TwisterRated ★ 4.0
JigsawRated ★ 3.0
Death Note: Light Up the New WorldRated ★ 2.5
CellRated ★ 2.0
Final Fantasy: The Spirits WithinRated ★ 2.5
The FrightenersRated ★ 3.0
VirusRated ★ 3.5
DaylightRated ★ 3.0