Movies
Ratings
51
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.5
Don JonRated ★ 5.0
The Art of SeductionRated ★ 4.0
The PartyRated ★ 4.5
What Women WantRated ★ 4.0
Friends with BenefitsRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 5.0
Coyote UglyRated ★ 4.0
Too Beautiful to LieRated ★ 4.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 4.0