Series
Ratings
30
PinocchioRated ★ 4.0
Emergency CoupleRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
SignRated ★ 5.0
GleeRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
High School King of SavvyRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5