Titles you rated
Perfect DaysRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 1.5
Gran TorinoRated ★ 4.5
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 3.5
TullyRated ★ 4.0
The LoverRated ★ 3.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
SerendipityRated ★ 3.0
Mood IndigoRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 4.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.0
Atomic BlondeRated ★ 3.0
GyeongjuRated ★ 1.0
Zombieland: Double TapRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 4.0
All the Money in the WorldRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.5